Garantii - Airsofter

Garantii - Airsofter

Garantii - Airsofter

Garantii - Airsofter

Garantii - Airsofter
Garantii - Airsofter
Tagasiside

Garantii

Toodete tagastus kehtib vastavalt Eesti tarbijakaitse seadustele millega saate lähemalt tutvuda lehelt: https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/e-kaubandus

Kaubale kehtib 14-päevane tagastus/vahetus- õigus alates kauba kättesaamisest, mille transpordikulud kannab kauba ostja. Kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Kauba tagastamiseks tuleb esitada tagastamise avaldus
https://airsofter.ee/tagastuse-vorm lehel.Garantii tingimused:

* Garantii kehtib juhul, kui tootel puuduvad välised füüsilised defektid.
* Tooded pole omavoliliselt avatud/üritatud remontida või teostatud mingeid muid toiminguid.
* Kui toode on kahjustunud hoolduse puuduse tõttu.

*AEG relva tuleks hooldada kord aastas või ~30000 lasu järel või vajadusel varem.
* Käsirelvad (greengas/Co2) kord aastas või ~1000 lasu järel või vajadusel varem.
* Kui puuduvad märgid, et toote omanik või keegi kolmas isik võis antud toodet omavoliliselt lahti võtnud, üritanud parandada või hooldada.
* Airsoft püstolite alla liigitatavate relvade kelku võib selle omanik või kolmas isik eemaldada ja tagasi panna teisi tooteosasid eemaldamata.
* Airsoft AEG (elektriliste relvade) ja vinnastatavate alla liigitatavaid relvi ei tohi selle omanik või kolmas isik mistahes puhul ise lahti võtta. Pretentsioonidega pöörduda Airsofter.ee poole.
* Garantii ei kehti relvaga komplektis olevatele lisatarvikutele (salv, aku, akulaadija jt.). Eraldi ostetud lisatarvikutele kehtib garantii 3 kuud.
Garantiikorras teostab toote remonti Airsofter.ee või nende poolt määratletud esindaja. Vajadusel võib Airsofter.ee saata toote maaletoojale parandustööde või ekspertiisi. Garantiikorras teostavate tööde aeg ei ole fikseeritud.
 
Airsofter @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper